مشایی برکنار میشود

سایت توکلی:

قطعی شد،مشایی برکنار میشود

برکناری اسفندیار رحیم مشایی از معاونت اول ریاست جمهوری قطعی شد.خبرنگار "الف" کسب اطلاع کرد؛ درپی افزایش اعتراضات و فشارهای نخبگان و مردمی، برکناری اسفندیاری رحیم مشایی از معاونت اول رییس جمهور قطعی شد.این خبر قطعی است و به زودی از مراجع رسمی اعلام خواهد شد.خبرنگار الف همچنین کسب اطلاع کرد آیت‌الله جنتی نیز علیه انتصاب آقای مشایی مصاحبه‌ای انجام داده بود که به دنبال قطعی شدن برکناری مشایی، انتشار این مصاحبه نیز لغو شد.

/ 8 نظر / 8 بازدید
پریال

سلام ! خیلی ممنونم که به وبلاگ من سرزدید... میدونم که خیلی زمان میبره تا یه وبلاگ خوب داشته باشم... وبلاگ شما هم فوق العاده است هم از نظر قالب و به خصوص مطالب.من متاسفانه مدت زیادی نیست که به خیلی چیزها پی بردم اما از اونجا که آدم تاثیرپذیری هستم پیدا کردن دوستان خوب و با ایمان و با منطق برام مفید خواهد بود و وبلاگ شما یکی از راههای رشد معنوی من هست. باز هم ممنونم.

پریال

راستی تصویر آیت اله بهجت (قدس سره ) در وبلاگ شما هم من رو تحت تاثیر قرار داد. از دست دادن ایشون به معنای واقعی ضایعه بود.

آنیسا2008

سلام عید شما هم مبارک ممنون که از وبلاگ من دیدن کردید . شما هم وبلاگ زیبا و مطالب جالبی دارید موفق و پیروز باشید . [لبخند]

دوست

سلام. ضمن تشکر از حضورتان برایتان ارزوی موفقیت دارم

مینو بدیعی

با سلام اقای ازاده عید شما مبارک . ضمنا برکناری اقای مشایی هم خبر بود . باردیگر ضمنا من در مورد حجاب وتفاوتهای بنیادی بین موقعیت های زنان ومردان در جامعه مان انتقادات بسیار جدی دارم . انچه که شما اشاره کرده اید هیچگاه نیمه خالی لیوان رانمی بینم اما تجارب سالهای طولانی کار در روزنامه وحضور مداوم در اغاز جوانی وشاید هم نوجوانی در جامعه تاکنون که سالهای طولانی ازان می گذرد از تفاوتهای بنیادی بین موقعیت اجتماعی زنان ومردان دراین جامعه در رنج بوده ام و دراین ارتباط حرفهای بسیاری برای گفتن دارم که قطعا باید به شکل کتاب چاپ شود واصلا هم تحت تاثیر مکاتب مختلف فمنیستی نیست . فعلا دراین زمینه از تجاربم بهره می گیرم تا کار میدانی را بتوانم دراین زمینه انجام دهم . پیروز باشید .

مینو بدیعی

اقای ازاده اصلاح می کنم برکناری اقای مشایی خبر خوبی بود [خنده]

پریال

به نقل از روزنامه خبر: مشایی استعفا از معاون اولی رییس جمهور را تکذیب کرد![متفکر]

یکی مثل تو

فکر نمکنم حقیقا داشته باشه ... چون اینا هیچوقت حرف مردم براشون مهم نبوده که الان بخواد باشه.