اگه منت کشی بلد نیستی بخون

به چیزی که اکنون در حال روی دادن است توجه کنید . آتش آور معرکه شدن راهی به جایی نخواهد برد و با فراموش کردن گذشته زودتر به توافق می رسید.

1- انتقاد را با گشاده رویی بپذیرید

در مجادله‌ای که هر دوی شما تصور می‌کنید حق با شماست و مشکل مربوط به طرف مقابل می‌باشد به ویژه اگر قبلا نیز مکررا بر سر موضوع فعلی بحث کرده اید ، لطفا انتقاد همسر خود را با روی باز و به راحتی گوش کنید.

 2- زنگ تفریح دهید

در اوج بحث فشار خونتان بالا می رود و تپش قلبتان بالا می رود و ممکن است چیز هایی بگویید که لزوما از بیان آن ها منظوری ندارید . همیشه به مکانی خلوت نیاز دارید که در آن از هم جدا شده ، آرام گرفته و افکار خود را جمع کنید.

 3- گذشته را یاد آوری نکنید

به چیزی که اکنون در حال روی دادن است توجه کنید . آتش آور معرکه شدن راهی به جایی نخواهد برد و با فراموش کردن گذشته زودتر به توافق می رسید.

 4- به او بگویید که دشمن اش نیستید

اگر به آرامی در مورد موضوعی بحث می کنید و همسرتان به یکباره صدایش را بالا برده و از کوره در می رود ، کافی است شما به روش آرامتان ادامه دهید و سعی کنید با رفتار محبت آمیزتان به او بفهمانید که دشمنی در کار نیست.

 5- محیط دور برتان را درست کنید

محیط اطراف تاثیر مستقیمی روی احساسات ما دارد. احساس دلخوری خشن است اما با مراقبت همراه با توجه محبت آمیز همیشه می توان آن را کنترل کرد.

 6- مشکل ترین کلمه را به زبان بیاورید

یک عذر خواهی واقعی می تواند یکی از دشوارترین پیشنهاداتی باشد که ما ارائه می دهیم! بر خلاف تصور عموم همه افراد قادر به زبان آوردن این کلمه بوده و تا به حال هیچ کس بعد از گفتن آن غش نکرده است.

عذر خواهی تنها به این معناست که بگویید متاسفید بلکه باید آن اتفاق را برای همیشه فراموش کنید. در حقیقت فراموشی باعث می گردد که مسئله مورد نظر راه بازگشت و سرایت دوباره به رابطه تان را نداشته باشد.

7- جمله ای دلپذیر به او بگویید

گاهی اوقات فراموش کردن حرف های آزار دهنده کسی که دوستش دارید مشکل به نظر می رسد اما اگر چیزی قابل تعریف را باآن بیامیزید روبه رو شدن با مسائل بسیار آسان تر خواهد شد.

 8- بگویید که دوستش دارید.

هنگامی که می خواهید به حالت آشتی و صلح برگردید به طرف مقابل بگویید که دوستش دارید. اطمینان دادن در مورد این موضوع که احساس شما نسبت به همسرتان هیچ گاه و تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد ، بسیار خوب است.

 9- برای عصر برنامه ریزی کنید

بعد از اینکه در خانه اوضاع آرام شد برای آزاد شدن فکرتان از مجادله برای انجام فعالیت تفریحی آماده شوید . اگر همسر یا نامزدتان قبلا برای رزرو بلیط سینما یا هر چیزی اقدام می کرد این بار شما پیش قدم شوید و این کار را انجام دهید.

 10- ببخشید و فراموش کنید

عذر خواهی تنها به این معناست که بگویید متاسفید بلکه باید آن اتفاق را برای همیشه فراموش کنید. در حقیقت فراموشی باعث می گردد که مسئله مورد نظر راه بازگشت و سرایت دوباره به رابطه تان را نداشته باشد.

 

منبع : بر گرفته از سایت سیمرغ – با تلخیص

/ 1 نظر / 13 بازدید
حامد سروش هستم

دوست عزيز سلام بهترين سيستم تبادل بنر باي بالا بردن بازديد شما مزيتهاي اين سيستم آپلود سنتر اختصاصي فايل هاي پشتيباني شده swf , gif , jpg بنر شما بلافاصله بعد از ارسال شروع به چرخش مي كند ونيازي به تايد ندارد سايز : در هر سايزي كه شما بخواهيد بدون ارسال كيليك فقط با قرار دادن كد در صفحه و در قبال نمايش بنر هاي ديگران تعداد بنر بي نهايت آمار دقيق از نمايش كيليك هاي ارسالي و دريافتي كنترل كامل بر روي بنر هاي خود براي ثبت نام به اين آدرس WWW.IRANBANER.TK و توضيحات كاملتر به اينجا http://banerduni.blogspot.com/ http://banerduni.vatangig.com مراجعه كنيد حتما توضيحات رو بخونيد براي استفاده ، اين سيستم پيشرفته مي باشد و نياز به آموزش دارد پشتيباني از تمام بلاگها پارسي بلاگ ياسي بلاگ ايران بلاگ پرشين بلاگ بلاگ اسكاي بلاگ اسپات فرصت را از دست ندهيد سريعتر ثبت نام كنيد اين سيستم يك نوع تبليغات كاملا مجانيست در صورت داشتن هرگونه سوال مربوط به اين سيستم در انجمن مخصوص به سيستم تبادل بنر در اين آدرس آن را بازگو كنيد تا در كمترين زمان ممكن به آن پاسخ داده شود http://shahabsystem.vatangig.com ا