خدا منتظر است ...

هنگامی که می خواستی از خانه بیرون بروی می دانستم که می توانی چند دقیقه ای توقف کنی و به من سلام کنی ، اما تو خیلی سرگرم بودی . زمانی که پانزده دقیقه بیهوده بر صندلی نشسته بودی و پاهایت را تکان می دادی فکر می کردم که می خواهی با من سخن بگویی ، اما تو به سوی تلفن دویدی و با یکی از دوستانت تماس گرفتی تا از چیزهای بی اهمیت بگویی ،من با صبر و شکیبایی در تمام مدت روز تو را نگاه می کردم ولی تو آنقدر مشغول بودی که هیچ چیز به من نگفتی .

موقع خوردن ناهار متوجه شدی که چند نفر از دوستانت قبل از غذا کمی با من حرف می زنند، اما تو چنین کاری نکردی. باز هم زمان باقیست و امیدوارم که تو سرانجام با من حرف بزنی . به خانه رفتی و به نظر می رسید که کارهای زیادی برای انجام دادن داری ، بعد از انجام چند کار تلویزیون را روشن کردی و وقت زیادی را در برابر آن سپری کردی .

من باز هم با شکیبائی منتظر ماندم تا بعد از تماشای تلویزیون و خوردن غذا با من حرف بزنی . هنگام خوابیدن گمان کردم که خیلی خسته ای . بعد از گفتن شب بخیر به خانواده ، سریعا به سوی رختخواب رفتی و خوابیدی . مهم نیست شاید نمی دانستی که من همیشه با تو هستم .

من بیش از آنچه تو بدانی ، صبر پیشه کردم ، من حتی می خواستم به تو بیاموزم که چگونه با دیگران صبور و شکیبا باشی .

من ، به تو عشق می ورزم و هر روز منتظرم تا با من حرف بزنی .

چقدر مکالمه یک طرفه و یک جانبه سخت است !

بسیار خوب تو یک بار دیگر از خواب برخاستی و من نیز یک بار دیگر فقط به خاطر عشقی که به تو دارم منتظر خواهم ماند . به این امید که امروز کمی از وقتت را به من اختصاص دهی ...

روز خوبی داشته باشی .

« دوست تو ، خدا »

/ 15 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سودا

جالب بود جالب تر متن بالای صفحه ات بود.

مینو بدیعی

با سلام اقای ازاده بسیار زیبا بود . من همیشه فکر کرده ام خدا بسیار بزرگتر از ان است که در اندیشه ذره ای چون من بگنجد .لذا همه تجارب عمر حتی تمامی ادمیان روی کره زمین و حتی ارواح درگذشتگان نمی تواند انچه را که عظمت خالق است درک کند . اما بشر ناسپاس است ودر مرحله جنینی و به قول ان شاعر تا جنینی خون باید خوردن !! لذا این بشر ناسپاس که به قول توماس هابز گرگ انسان است ! برای درک انچه را که افریدگار عالم به او ارزانی داشته است باید به گمان من میلیونها سال دیگر همچنان در جسم خاکی خود باقی بماند و تنها خالق عالم انگونه که شما اززبان خداوند نوشته اید عبادت کند اما عبادتی واقعی نه ریاکارانه .مطلبی را در وبلاگ بحث روز دراین زمینه می نویسم .

فاطمه

چقدر در مقابل اتفاقات روزمره زندگی راحت می گذریم بدون اینکه فکر کنیم منشا این اتفاقات چیه و کجاست...

آه

وب جالبی دارین، با تبادل لینک موافق هستین؟

سحر

چه صدائيست که پيچيده در اين جنگل مرگ ؟ چه کسي تيشه بر اين شاخه ي افتاده زمين مي کوبد؟ اين تبر مال تو نيست؟ دستها آن تو نيست ؟ ! تو چه محکم و چه کاري و چه با عشق و علاقه ! به من شاخه ي افتاده ي خشکيده تبر مي کوبي آي آرام بزن مي شکند عمق سکوت ! واي آرام بزن تا نکنم آه تو را جمع کن هر چه شکستي دل من ! هيزم خوبي شد آتشي بردل من زن که ببيني عشق هم مي سوزد ! خوب هم مي سوزد سلام دوست عزیز..حلول ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا رو به شما مهربان تبریک می گم...با امید به اینکه تمامی طاعات وعبادات ما در این ماه عزیز مورد قبول درگاه خداوند بزرگ و منان قرار بگیره...راستی یادت نره به آبجی سربزنی آبجی آپ کرده.....روز دل انگیزی داشته باشی[گل]

فهیمه جون

سلام خدا رو میشه اینجا حس کرد ممنون که آپ کردنتو خبر دادی[گل]

آزاده

من نمی تونم وب لاگ شما را بخونم.چه font احتیاج داره؟

آزاده

سایت جالبی داریت اما فعلا به درد من نمی خوره.راستی رشته شما چیه که گفتیت ازش راضی نیستیت؟ بازم به من سر بزنیت.من لینکتون کردم.

شهاب

من نمی تونم وب لاگ شما را بخونم.چه font احتیاج داره؟[سوال]

تینا

این یکی آخرش بود[لبخند] اگه با تبادل لینک موافقی من رو لینک کن بعد بگو تا من هم شما رو لینک کنم[لبخند] مرسسسسسسسسسسسسسسی[گل]